Zestaw serwisowy do wózków widłowych grafitowy 2x500ml, 1x400ml

  • Kod produktu: A125
  • Pojemność: 2x500ml, 1x400ml


Cena: 55,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Zestaw serwisowy do wózków widłowych zawiera:

- zmywacz serwisowy PA 100 ALL PURPOSE 500 ml

- smar do lin i łańcuchów z grafitem CR 600 500 ml

- smar serwisowy czerwony z PTFE RG 200 400 ml

PA 100 to bezacetonowy zmywacz serwisowy o zrównoważonej formule, która daje skuteczny i bezpieczny produkt do czyszczenia oraz odtłuszczania wszystkich części mechanicznych. Produkt efektywnie usuwa woski, oleje, smary, środki ochrony czasowej oraz pozostałości po klejach. Silny strumień skutecznie wypłukuje zanieczyszczenia, a łagodny zapach nie utrudnia pracy. Preparat jest neutralny wobec gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych. Szybko odparowuje i nie zawiera acetonu. Nie pozostawia osadu i nie powoduje korozji. Zmywacz przemysłowy znajdzie swoje zastosowanie w przemyśle: hutniczym, stoczniowym, wydobywczym, poligraficznym, motoryzacyjnym, chemicznym, drzewnym.

CR 600 smar do lin i łańcuchów to wysoko adhezyjny smar syntetyczny wzbogacony o grafit. Zapewnia efektywne i długotrwałe smarowanie oraz konserwację. Dzięki właściwością penetrującym smar wnika w najtrudniej dostępne miejsca i po odparowaniu rozpuszczalników długotrwale łączy się z powierzchnią, tworząc cienki film odporny na zużycie, utlenianie, korozję, działanie słonej wody, czy promieni słonecznych. Film smarujący jest odporny na wysokie ciśnienia, a w niskich temperaturach zachowuje swoją sprężystość i nie kruszeje. Smar CR 600 znajduje swoje zastosowanie przy konserwacji oraz smarowaniu lin metalowych, wciągarek, wind, przenośników, wyciągów, lin do podnoszenia ciężarów, wszelkiego rodzaju łańcuchów transportowych lub napędowych, elementach przeniesienia napędów, przy smarowaniu łańcuchów wózków widłowych.

RG 200 to wysokojakościowy smar produkowany na bazie litu i olejów syntetycznych z dodatkiem uszlachetniacza PTFE. Dzięki zastosowaniu czerwonego zabarwienia miejsce aplikacji smaru jest doskonale widoczne. Preparat posiada wszechstronne zastosowanie, może być stosowany między innymi do smarowania łożysk tocznych, ślizgowych, kół zębatych, łańcuchów, sworzni oraz zawiasów. Jest przydatny przy montażu i demontażu, zapobiega zapiekaniu oraz działa antykorozyjnie. 
Zakres temperatury -50°C do 150°C (krótkotrwale do 170°C).

Cechy szczególne


- PA 100 idealnie czyści oraz odtłuszcza, szybko odparowuje, nie zawiera acetonu

- CR 600 wysoko adhezyjny smar syntetyczny uszlachetniony grafitem, zapewnia długotrwałe smarowanie i konserwację

- RG 200 wysokojakościowy smar na bazie litu i olejów syntetycznych uszlachetniony teflonem PTFE, z informatorem w kolorze czerwonym

Sposób użycia


PA 100: przed użyciem pojemnik silnie wstrząsnąć. Zanieczyszczoną powierzchnię spryskać z odległości ok. 20 cm odczekać, aż środek rozpłynie się. Czyszczone części pozostawić do wyschnięcia lub wytrzeć suchą ściereczką. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

CR 600 pojemnik przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 20-30 cm.

RG 200: pojemnik przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 20-30 cm.

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt