Smary do lin i łańcuchów  

Jest 2 produktów.

Smary do lin i łańcuchów

Jako profesjonalny dostawca wysokogatunkowej chemii technicznej, w naszej ofercie handlowej mamy również smary do lin i łańcuchów. Środki zapobiegają zbyt szybkiemu zużyciu pracujących elementów oraz redukują hałas. Produkty tworzą szybkoschnącą, elastyczną oraz ciągliwą powłokę odporną na korozję, utlenienie, działanie słonej wody i promieni słonecznych. Oferowane preparaty pozwalają na skuteczne smarowanie połączeń w różnym zakresie temperatur. Poznaj wszystkie artykuły i zamów odpowiedni wyrób już dziś!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Wysokiej klasy smar do konserwacji lin i łańcuchów – jakie cechy i zalety?

Oferowany produkt jest odporny na wysokie ciśnienia. W niskich temperaturach zachowuje swoje penetrujące właściwości, zapewniając długotrwałe smarowanie liny metalowej/stalowej/drucianej. Nie zawiera silikonu i smarów stałych. Po aplikacji preparat wnika w najtrudniej dostępne miejsca łańcucha, a po odparowaniu rozpuszczalników długotrwale łączy się z powierzchnią. Wśród innych zalet tego typu smarowideł należy także wymienić dużą lepkość, przyczepność i odporność na przyleganie kurzu i brudu z otoczenia.

Zastosowanie smarów

Ta kategoria chemii technicznej ma zastosowanie do:

  • konserwacji lin metalowych w windach, wyciągach, wciągarkach,
  • smarowania wszelkiego rodzaju łańcuchów transportowych w rowerach, motocyklach, wózkach widłowych, podestach ruchomych.

Oferowane w ECOCHEMICAL smary to wielozadaniowe preparaty do zastosowań domowych i profesjonalnych.  W zależności od wersji produkt umożliwia smarowanie połączeń w wielu skrajnych temperaturach. Zapraszamy do przejrzenia atrakcyjnej cenowo oferty!


Kontakt Kontakt
Kontakt