Preparaty konserwujące  

Jest 15 produktów.

Preparaty konserwujące

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją specjalistycznych preparatów konserwujących, które charakteryzują się wysoką skutecznością i łatwością implementacji na wybranej powierzchni. Znajdziesz wśród nich, chociażby doskonałe środki do konserwacji profili zamkniętych i form wtryskowych, preparat do konserwacji klem akumulatora czy wielofunkcyjne środki czyszczące. Zabezpieczysz dzięki nim wszelkiego rodzaju powierzchnie metalowe i sprawisz, że przez długi czas części będą działać sprawnie, a także nie ulegną działaniu korozji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów

Nasze produkty dla branży motoryzacyjnej charakteryzują się bardzo skuteczną formułą. Preparatem w formie aerozolu wystarczy spryskać daną powierzchnię, by efektywnie zabezpieczyć ją przed działaniem negatywnych czynników na czele z korozją. Po wszystkim zmywacz do tarcz lub dowolny inny środek można wygodnie zetrzeć suchą szmatką. Komfort korzystania ze środków chemicznych do konserwacji powierzchni metalowych czy tworzyw sztucznych jest dla nas bardzo ważny, więc dbamy o to, by zawsze były one dostępne w poręcznych, łatwych w obsłudze pojemnikach.

Ecochemical ‒ renomowany producent preparatów konserwujących

Jeśli interesują Cię wysokiej jakości preparaty konserwujące, dzięki którym zabezpieczysz np. elementy karoserii samochodu lub zamki, bramy, kłódki, weź pod uwagę produkty z naszej oferty. Produkujemy i dystrybuujemy najlepsze zmywacze do tarcz, środki do ochrony karoserii i wiele innych – z łatwością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Złóż zamówienie na wybrany preparat!


Kontakt Kontakt
Kontakt