Oleje wysokotemperaturowe w aerozolu i płynie  

Jest 23 produktów.

Oleje

Sklep ECOCHEMICAL to platforma e-commerce, która w przystępnych cenach oferuje profesjonalną chemię techniczną do indywidualnych i przemysłowych zastosowań. W tym asortymencie sprzedajemy oleje wysokotemperaturowe i trudnopalne oraz specjalistyczne smary, impregnaty, silikony, wazeliny. Preparaty zapewniają prawidłowe działanie precyzyjnych mechanizmów maszyn, urządzeń i linii technologicznych. Odpowiednio dobrany środek smarny zapewni wieloletnią ochronę podzespołów pracujących w wysokich temperaturach przed nadmiernym zużyciem i korozją.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów

Smary i oleje wysokotemperaturowe – wysokiej jakości chemia techniczna

W procesach przemysłowych istotnego znaczenia nabiera prawidłowa konserwacja parku maszynowego. W celu zapewnienia długotrwałej eksploatacji układów mechanicznych wykorzystywany jest syntetyczny środek smarny. Produkt chroni elementy poddane dużym naciskom i redukuje tarcie. Te właściwości mają oferowane w naszym sklepie online smary i oleje wysokotemperaturowe.

W zależności od konstrukcji maszyny, urządzenia czy pojazdu należy stosować preparaty w formie stałej, półpłynnej i płynnej. Dobór odpowiedniego rodzaju jest o tyle istotny, że poszczególne smarowidła dedykowane do działania w różnych środowiskach i ekstremalnych warunkach termicznych. W katalogu ECOCHEMICAL znajdziesz m.in. olej silikonowy, parafinowy, wazelinowy, syntetyczny z dodatkiem politetrafluoroetylenu.

Zapraszamy do zakupów naszych wysokotemperaturowych smarów. Dzięki nim szybko usuniesz wszelkie zabrudzenia, zabezpieczysz przed rdzą i zakonserwujesz poszczególne mechanizmy.


Kontakt Kontakt
Kontakt