Zestaw preparatów serwisowych do form wtryskowych 2x400ml, 500ml

  • Kod produktu: A129
  • Pojemność: 2x400ml, 500ml


Cena: 55,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Zestaw środków do czyszczenia i konserwacji form wtryskowych zawiera:

- środek do czyszczenia form wtryskowych VP FORM Cleaner 400 ml

- środek do konserwacji form wtryskowych z informatorem MP 200 400 ml

- zmywacz serwisowy PA 100 ALL PURPOSE 500 ml 

VP FORM to preparat do czyszczenia form wtryskowych o bardzo wysokiej skuteczności działania, dzięki specjalnej mieszaninie rozpuszczalników. Aerozol dedykowany jest dla przetwórstwa tworzyw sztucznych w celu czyszczenia zabrudzeń z form wtryskowych, przypalenia itp. Dzięki umiarkowanej szybkości odparowania pozwala na dokładniejszą penetrację zabrudzeń. Nie pozostawia osadów, powierzchnia jest czysta i sucha. Zaleca się stosowanie VP FORM Cleaner przed pokryciem formy środkiem ochronnym.

MP 200 jest profesjonalnym środkiem z czerwonym informatorem, przeznaczonym do konserwacji form wtryskowych oraz innych narzędzi metalowych podczas ich przechowywania. Działanie produktu polega na wypieraniu wody i kompletnym zabezpieczaniu antykorozyjnym pokrytych powierzchni. Preparat jest w kolorze czerwonym dzięki czemu łatwo jest w pełni zabezpieczyć formę lub narzędzia. Nie pozostawia osadów. Wszechstronne zastosowanie produktu pozwala na korzystanie z różnymi kolorami tworzyw. Środek jest samousuwalny podczas pierwszych wtrysków przy ponownym uruchamianiu produkcji.

PA 100 to bezacetonowy zmywacz serwisowy o zrównoważonej formule, która daje skuteczny i bezpieczny produkt do czyszczenia oraz odtłuszczania wszystkich części mechanicznych. Produkt efektywnie usuwa woski, oleje, smary, środki ochrony czasowej oraz pozostałości po klejach. Silny strumień skutecznie wypłukuje zanieczyszczenia, a łagodny zapach nie utrudnia pracy. Preparat jest neutralny wobec gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych. Szybko odparowuje i nie zawiera acetonu. Nie pozostawia osadu i nie powoduje korozji.
Zmywacz przemysłowy znajdzie swoje zastosowanie w przemyśle: hutniczym, stoczniowym, wydobywczym, poligraficznym, motoryzacyjnym, chemicznym, drzewnym.

Cechy szczególne


- VP FORM usuwa pozostałości zabrudzeń takich jak silikony, smary, woski, oleje, przypalenia

- MP 200 posiada czerwony informator, działa antykorozyjnie, wypiera wodę i nie pozostawia osadów

- PA 100 idealnie czyści oraz odtłuszcza, szybko odparowuje, nie zawiera acetonu

Sposób użycia


VP FORM: przed użyciem mocno wstrząsnąć pojemnik. Preparat nakładać z odległości ok. 25-30 cm. Pozostawić produkt na kilka minut w celu dogłębnej penetracji.Usunąć VP FORM z czyszczonej powierzchni za pomocą czyściwa.

Mp 200: oczyścić dokładnie powierzchnię formy. Nanieść równomiernie cienką i ciągłą warstwę z odległości ok. 25 – 30 cm. Środek samo usuwalny przy pierwszych wtryskach.

PA 100: przed użyciem pojemnik silnie wstrząsnąć. Zanieczyszczoną powierzchnię spryskać z odległości ok. 20 cm odczekać, aż środek rozpłynie się. Czyszczone części pozostawić do wyschnięcia lub wytrzeć suchą ściereczką. W razie potrzeby czynność powtórzyć. 

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt