Zestaw serwisowy do wózków widłowych 2x500ml, 1x400ml

  • Kod produktu: A124
  • Pojemność: 2x500ml, 1x400ml


Cena: 55,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Zestaw serwisowy do wózków widłowych zawiera:

- zmywacz serwisowy PA 100 ALL PURPOSE 500 ml

- smar do lin i łańcuchów CR 200 500 ml

- smar biały uniwersalny z PTFE WG 260 spray 400 ml

PA 100 to bezacetonowy zmywacz serwisowy o zrównoważonej formule, która daje skuteczny i bezpieczny produkt do czyszczenia oraz odtłuszczania wszystkich części mechanicznych. Produkt efektywnie usuwa woski, oleje, smary, środki ochrony czasowej oraz pozostałości po klejach. Silny strumień skutecznie wypłukuje zanieczyszczenia, a łagodny zapach nie utrudnia pracy. Preparat jest neutralny wobec gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych. Szybko odparowuje i nie zawiera acetonu. Nie pozostawia osadu i nie powoduje korozji. Zmywacz przemysłowy znajdzie swoje zastosowanie w przemyśle: hutniczym, stoczniowym, wydobywczym, poligraficznym, motoryzacyjnym, chemicznym, drzewnym.

CR 200 to wysoko adhezyjny smar zapewniający efektywne i długotrwałe smarowanie oraz konserwację. Dzięki właściwościom penetrującym smar wnika w najtrudniej dostępne miejsca i po odparowaniu rozpuszczalników długotrwale łączy się z powierzchnią tworząc cienki film odporny na zużycie, utlenianie, korozję, działanie słonej wody, czy promieni słonecznych. Film smarujący jest odporny na wysokie ciśnienia, a w niskich temperaturach zachowuje swoją sprężystość i nie kruszeje. Smar CR 200 znajduje swoje zastosowanie przy smarowaniu oraz konserwacji lin metalowych, wciągarek, wind, przenośników, wyciągów, lin do podnoszenia ciężarów, wszelkiego rodzaju łańcuchów transportowych lub napędowych, elementach przeniesienia napędów, przy smarowaniu łańcuchów wózków widłowych. Preparat nie zawiera silikonu oraz związków AOX, nie zawiera smarów stałych. Smar Cr 200 znajduje zastosowanie w przemyśle hutniczym, chemicznym, drzewnym, wydobywczym, w warsztatach samochodowych, serwisach wózków widłowych. Produkt umożliwia smarowanie połączeń w zakresie temperatur od -30 °C do 200 °C.

WG 260 to smar biały półstały z dodatkiem uszlachetniacza teflonowego PTFE i inhibitorów korozji, służący do długotrwałej ochrony powierzchni pracującej w ekstremalnych obciążeniach narażonych na zużycie spowodowane tarciem. W przypadku przerwania warstwy smaru, smarowanie przejmują cząstki PTFE, co jest dodatkowym zabezpieczeniem w nagłych wypadkach. Preparat zapewnia długotrwałe smarowanie wszystkich elementów ruchomych. Redukuje tarcie i zużycie. Chroni przed korozją. Widoczna biała warstwa wskazuje prawidłowe pokrycie powierzchni smarem w trakcie remontów i przeglądów. Produkt może być stosowany między innymi w przemyśle hutniczym, stoczniowym, wydobywczym, poligraficznym, motoryzacyjnym, chemicznym, drzewnym i innych. Warstwa smarująca jest odporna na słoną wodę, bryzgi wody, słabe roztwory kwasów i zasad. Produkt w puszce typu spray umożliwia wygodną aplikację. Smar Wg 260 można stosować w dużym zakresie temperatur od –15 °C do 180 °C (chwilowo do 260 °C).

Cechy szczególne


- PA 100 idealnie czyści oraz odtłuszcza, szybko odparowuje, nie zawiera acetonu

- CR 200 wysoko adhezyjny smar o właściwościach penetrujących i antykorozyjnych

- WG 260 biały smar, uszlachetniony dodatkiem PTFE, redukuje tarcie i zużycie, zapewnia długotrwałe smarowanie

Sposób użycia


PA 100: przed użyciem pojemnik silnie wstrząsnąć. Zanieczyszczoną powierzchnię spryskać z odległości ok. 20 cm odczekać, aż środek rozpłynie się. Czyszczone części pozostawić do wyschnięcia lub wytrzeć suchą ściereczką. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

CR 200: pojemnik przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 20-30 cm.

WG 260: pojemnik przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 20-30 cm.

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt