Woda ultraczysta - demineralizowana i dejonizowana  

Jest 2 produktów.

Woda demineralizowana, ultraczysta

W tym asortymencie znajduje się woda demineralizowana/dejonizowana. To wysokiej klasy ultraczysty niepalny, bezbarwny, bezzapachowy produkt w postaci ciekłej. Jest on pozbawiony soli mineralnych, sodu, chloru, magnezu, bakterii, metali ciężkich, pestycydów oraz innych substancji zanieczyszczających. Dzięki swoim właściwościom ta klasa artykułów ma wszechstronne zastosowanie w gospodarstwach domowych, przemyśle, rolnictwie i handlu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Do jakich celów można wykorzystać wodę demineralizowaną?

W gospodarstwach domowych produkt zalecany jest do stosowania w żelazkach parowych, nawilżaczach powietrza, akwariach. Ultraczystą wodą demineralizowaną można umyć okna i drzwi. Płyn nie zostawia plam, zacieków ani smug, szybko schnie, więc nie ma potrzeby dodatkowego przecierania czy polerowania. Pozwala to znacznie skrócić czas sprzątania i zdecydowanie dłużej utrzymać nieskazitelną czystość.

W urządzeniach AGD woda dejonizowana swobodnie przepływa przez poszczególne podzespoły i nie pozostawia kamienia. W rezultacie sprzęt działa sprawnie a poszczególne mechanizmy są chronione przed osadzaniem się osadów ujemnie wpływających na eksploatację. W motoryzacji jest wykorzystywany do akumulatorów i rozcieńczania płynów eksploatacyjnych.

Artykuł demineralizowany jest również wykorzystywany w czyszczeniu powierzchni plastikowych, blaszanych, betonowych, szklanych. Idealne nadaje się do pielęgnacji sidingowych paneli elewacyjnych, banerów reklamowych, kostki brukowej. Wyrób dobrze sobie poradzi ze starymi zabrudzeniami i uporczywymi plamami. Woda demineralizowana ultraczysta przeznaczona jest również do zastosowań laboratoryjnych, w studiach fotograficznych, kosmetyce, akwarystyce, produkcji akumulatorów, chłodnic samochodowych, farb, kolektorów słonecznych, glikoli, liquidów. Złóż zamówienie i sprawdź wszechstronność produktu!


Kontakt Kontakt
Kontakt