Neutralizatory rdzy i zapachów  

Jest 3 produktów.

Neutralizatory rdzy i zapachów

W tej kategorii kupisz w korzystnej cenie neutralizator zapachów, który zniweluje nieprzyjemną woń w pomieszczeniu. To uniwersalny produkt, który dobrze sprawdzi się w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, usługowych i obiektach użyteczności publicznej. W tym dziale oferujemy również preparaty do stosowania na skorodowane powierzchnie armatury sanitarnej, maszyn, urządzeń i pojazdów. Środki usuwają rdzę i chronią przed powstawaniem nowych ognisk korozji. Sklep internetowy ECOCHEMICAL zaprasza do składania zamówień na wysokiej jakości wyroby.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Neutralizator zapachów – wysokiej klasy odświeżacz powietrza

W bogatej gamie asortymentowej znajdziesz liczne modele neutralizatorów zapachów. To wysokiej jakości odświeżacze powietrza o przyjemnym niedrażniącym aromacie. Unikalna formuła sprawia, że preparaty są bardzo wydajne i skutecznie niwelują woń spalenizny, stęchlizny, klejów, smarów i papierosów.

Neutralizator rdzy – do zastosowań serwisowych i konserwacyjnych

Oferowany neutralizator rdzy to artykuł wyprodukowany na bazie wysokogatunkowej żywicy epoksydowej. Środek przeznaczony jest do stosowania na metalowe, stalowe i żeliwne powierzchnie z widocznymi śladami korozji. Preparat z tego segmentu chemii technicznej odgrywa rolę podkładu pod kolejne warstwy zabezpieczające w postaci szpachlówek poliestrowych oraz powłok lakierowo-malarskich. To idealny produkt znajdujący zastosowanie przy remontach, naprawach serwisowych i pracach konserwacyjnych. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji!


Kontakt Kontakt
Kontakt