Zestaw serwisowy do konserwacji bram 3x500ml

  • Kod produktu: A132
  • Pojemność: 3x500ml


Cena: 63,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Zestaw serwisowy do konserwacji bram zawiera:

- 2 x zmywacz serwisowy PA 100, 2 x 500 ml

- 1 x smar do konserwacji bram 500 ml


Z
mywacz serwisowy PA 100 efektywnie czyści i odtłuszcza elementy z wszelkich zabrudzeń. Dzięki nowoczesnej formule łączącej najsilniejsze substancje aktywne, preparat skutecznie usuwa woski, oleje, smary, środki ochrony czasowej, pozostałości po klejach, szybko przy tym odparowując. Nie zawiera acetonu, neutralny wobec gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych. Preparat nadający się do czyszczenia powierzchni przed malowaniem i klejeniem.

Smar GA 200 to wysokiej jakości, wydajny smar do każdego rodzaju bram.Doskonale konserwuje oraz zabezpiecza każdy ruchomy, ciężko pracujący element bramy, zapewniając jednocześnie długotrwałą ochronę antykorozyjną. Smar przeznaczony jest do konserwacji bram, eliminuje skrzypienie i piszczenie. Nie klei się, nie ulega starzeniu, nie powoduje przylegania zabrudzeń i kurzu. GA 200 zapewnia płynne działanie mechanizmów, smaruje i chroni wszystkie urządzenia  z mechanizmami precyzyjnymi. Produkt smarny wyposażony jest w końcówkę ułatwiającą aplikację. Zastosowanie: mechanizmy sprężynowe, system prowadnic, do wnętrz bębenków kłódek, linek, sworzni, zawiasów.

Cechy szczególne


- PA 100 idealnie czyści oraz odtłuszcza, szybko odparowuje, nie zawiera acetonu

- GA 200 zapewnia czyste smarowanie, nie powoduje przywierania brudu i kurzu, idealny do ruchomych elementów bram

Sposób użycia


PA 100: przed użyciem pojemnik silnie wstrząsnąć. Zanieczyszczoną powierzchnię spryskać z odległości ok. 20 cm odczekać, aż środek rozpłynie się. Czyszczone części pozostawić do wyschnięcia lub wytrzeć suchą ściereczką. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

GA 200: pojemnik przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać z odległości 20-30 cm.

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt