Środki / preparaty do konserwacji podwozia i ochrony karoserii samochodu  

Jest 12 produktów.

Preparaty ochronne do konserwacji i impregnaty

W tej ofercie sprzedażowej oferujemy środki do konserwacji samochodu osobowego, dostawczego i ciężarowego. W katalogu znajdziesz szeroki wybór preparatów do ochrony karoserii w pojazdach mechanicznych. Produkty tworzą elastyczną warstwę ochronną, efektywnie zabezpieczając poszczególne elementy podwozia i płyty podłogowej. Sklep internetowy ECOCHEMICAL zaprasza do zakupów wyrobów do pielęgnacji metalowych/żeliwnych powierzchni.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Dlaczego warto zainwestować w ochronę karoserii?

Dlaczego warto regularnie stosować środki do konserwacji podwozia? Przede wszystkim chronią one podzespoły przed niekorzystnymi czynnikami pogodowymi i zanieczyszczeniami środowiskowymi. W szczególności chodzi tu o okresy jesienno-zimowe, w których panują niesprzyjające warunki do jazdy. Wilgoć, drogowa sól, drobne asfaltowe kawałki jezdni sprawiają, że dolne elementy aut są narażone na korozję i uszkodzenia. Konserwacja profili zamkniętych (np. progach) to zabezpieczenie samochodu przed pojawieniem się śladów/nalotów korozji.

Odpowiedni dobór produktów jest w stanie zapewnić ochronę karoserii na długie lata. W rezultacie środki ECOCHEMICAL pozwalają na uniknięcie wielu wydatków związanych z naprawami lakierniczo-blacharskimi, których koszt znacznie przewyższa cenę preparatów. Zabezpieczenie podwozia samochodu wymaga jednak odpowiedniego przygotowania.

Konserwacja podwozia – o czym warto pamiętać?

Oferowane w sklepie ecochemical.pl artykuły do ochrony karoserii powinno się nakładać na osuszone i dokładnie oczyszczone przy pomocy myjki wysokociśnieniowej powierzchnie. Podczas aplikacji należy osłonić wszystkie elementy układu wydechowego. Bezwzględnie trzeba również unikać dostania się preparatów do wnętrza skrzyni biegów i silnika. W zależności od wersji preparatu naniesiona warstwa ochrona schnie średnio 4-5 godzin.

Oferowane w ECOCHEMICAL środki do konserwacji podwozia i karoserii samochodu zabezpieczą Twój pojazd przed korozją i mechanicznymi uszkodzeniami. Dzięki nim zwiększysz bezpieczeństwo jazdy i wydłużysz okres eksploatacji auta.


Kontakt Kontakt
Kontakt