Wielozadaniowe smary i penetranty, pasty wysokotemperaturowe  

Jest 62 produktów.

Smary i penetranty

Na tej podstronie przygotowaliśmy wieloczynnościowe smary wysokotemperaturowe, najwyższej jakości oleje silikonowe, parafinowe, syntetyczne, pasty ceramiczne i penetranty. Te wielozadaniowe specjalistyczne środki oferujemy w różnych pojemnościach i konfiguracjach technicznych. To niezbędne produkty do prawidłowego działania łożysk tocznych i elementów ślizgowych urządzeń w przemyśle spożywczym i motoryzacyjnym. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na zaoferowanie najlepszych cen i szerokiego wyboru preparatów smarowych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 62 elementów

Smary wysokotemperaturowe – działanie, funkcje i przeznaczenie

Ta kategoria smarów zapewnia prawidłowe funkcjonowanie podzespołów pracujących w wysokiej temperaturze. Ich działanie polega na utrzymywaniu odpowiedniego tarcia pomiędzy poszczególnymi elementami układu mechanicznego, co przyczynia się do mniejszego zużycia części. Pasty smarowe z tego segmentu stosuje się w skrzyniach biegów, smarowania łożysk, prowadnic trzonów. Środki cechuje duża odporność na działanie wilgoci, pary wodnej i wysokie ciśnienia robocze. Te wysokotemperaturowe substancje można również spotkać w urządzeniach biurowych.

Penetranty – specjalistyczne wielozadaniowe preparaty

W tym dziale znajdziesz również penetranty smarowe. W ofercie sprzedażowej mamy odrdzewiacze, które można stosować w przemyśle spożywczym, poligraficznym, chemicznym, samochodowym i innych branżach. To idealne preparaty do luzowania zapieczonych śrub, nakrętek, gwintów, zawiasów i sworzni.

Sklep ECOCHEMICAL zaprasza do zakupów najwyższej jakości wysokotemperaturowych smarów, past i penetrantów.


Kontakt Kontakt
Kontakt