Środki i preparaty do czyszczenia elektroniki, aerozole do elektryki  

Jest 14 produktów.

Preparaty do elektroniki

W tej kategorii asortymentowej sprzedajemy wysokiej klasy preparaty do czyszczenia urządzeń elektrycznych i elektronicznych podzespołów. Produkty oferujemy w buteleczkach z atomizerem, sprayu oraz kilkulitrowych pojemnikach. Aerozole do elektryki i elektroniki skutecznie usuwają ze sprzętu niepotrzebny brud, smary i tłuszcze. Szybko odparowują, zabezpieczając instalacje przed utlenianiem i korozją. To profesjonalne środki czyszczące niezbędne do prac konserwacyjnych i serwisowych. Mamy zróżnicowany asortyment i świetne ceny. Przekonaj się!

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Aerozole do elektryki i elektroniki – wielozadaniowe środki czyszczące

Oferowane aerozole to wielofunkcyjne spraye mające zastosowanie w elektryce i elektronice do czyszczenia:

  • styków, wtyków, gniazdek, przełączników,
  • oprawek do żarówek,
  • podstawek pod układy scalone,
  • uchwytów bezpieczników,
  • płyt głównych komputerów,
  • napędów dyskowych, czytników laserowych CD/DVD.


Środki czyszczące do elektroniki i elektryki w aerozolu to wygodne w użyciu preparaty skutecznie usuwające zabrudzenia. Oprócz funkcji czyszczących mają one także właściwości dezynfekujące i odkażające.

Spray czyszczący na sprężony gaz – sprawdzony środek do domu i prac serwisowych

Sklep internetowy ecochemical.pl to miejsce, gdzie w atrakcyjnej cenie kupisz wydajny spray do czyszczenia elektroniki. Ten produkt na sprężone powietrze skutecznie usunie cząsteczki kurzu i zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc w klawiaturach komputerowych, przyrządach analityczno-pomiarowych oraz urządzeniach mechaniki precyzyjnej i optycznej. Zapraszamy do składania zamówień!


Kontakt Kontakt
Kontakt