Zestaw serwisowy do roweru 2 x 500 ml

  • Kod produktu: A130
  • Pojemność: 2 x 500 ml


Cena: 49,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Zestaw do konserwacji i czyszczenia roweru zawiera:

- zmywacz rowerowy 500 ml

- smar rowerowy 500 ml

- szczoteczka

Idealny zestaw zarówno dla profesjonalistów, jak i do użytku domowego. Prosty w użyciu, jednak profesjonalny w działaniu.

Zmywacz do koronek i łańcuchów posiada doskonałe właściwości czyszczące i odtłuszczające. Szybko poradzi sobie z resztkami starych, zapieczonych smarów. Szybko odparowuje, pozostawiając powierzchnię czystą, suchą i bez tłustego filmu olejowego. Idealny do czyszczenia tarcz, łańcuchów, koronek, elementów amortyzatorów i innych powierzchni metalowych. Produkt zamknięty w aerozolu ułatwiającym aplikację preparatu nawet w trudno dostępnych miejscach. Zaleca się unikanie kontaktu zmywacza do rowerów z gumowymi powierzchniami jak np. chwyty kierownicy, gdyż grozi to utratą spójności gumy.

Smar do roweru to wysokiej jakości preparat, który spełnia funkcje zabezpieczające, konserwujące i natłuszczające. Skutecznie chroni przed korozją i utlenianiem. Eliminuje tarcie i piszczenie, zapewnia płynną pracę smarowanych elementów, tym samym wydłużając żywotność pracujących komponentów. Nie wchodzi w reakcję z gumą. Wygodny i łatwy w użyciu aerozol zapewnia dotarcie do nawet trudno dostępnych miejsc, nie spływa. Smar pomaga usprawnić funkcjonowanie poszczególnych komponentów oraz stanowi barierę ochronną przed szkodliwym działaniem niesprzyjających czynników atmosferycznych. 

Szczoteczka do łańcucha idealnie sprawdzi się do rowerów, motorowerów i motocykli. Wyprofilowane końce oraz ergonomiczna rączką sprawiają, że czyszczenie i konserwacja łańcucha napędowego będzie niezwykle łatwa i bezproblemowa. Nie trzeba ściągać łańcucha w celu jego konserwacji i czyszczenia.

Regularne serwisowanie oraz pielęgnacja roweru sprawi, że będzie można się cieszyć jego funkcjonalnością przez długie lata.

Cechy szczególne


- łatwy w użyciu zestaw aerozoli do czyszczenia i konserwacji roweru

- unikatowa szczoteczka ułatwiająca pracę

- brak konieczności zdejmowania łańcucha w celu serwisowania

Sposób użycia


Rozpylić zmywacz rowerowy na czyszczone elementy, poczekać aż preparat przeniknie zabrudzenia i usunąć je przy pomocy szczoteczki. W razie konieczności powtórzyć czynności. Następnie spryskać wybrane elementy smarem w aerozolu, nadmiar zetrzeć czystą ściereczką. 

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt