OS 300 Olej silikonowy 1 L

  • Kod produktu: D001-1.
  • Pojemność: 1 L


Karta charakterystyki

Karta techniczna

Cena: 64,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktuOS 300 Silicones
to doskonały, uniwersalny (olej) smar silikonowy eliminujący tarcie i opory materiału. Środek znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu, wszędzie tam, gdzie występują problemy z przyczepnością lub dużym tarciem. Preparat posiada doskonałe właściwości konserwujące oraz pielęgnujące elementy z tworzyw sztucznych, gumy oraz metalu. Olej silnikowy OS 300 Silicones nadaje połysk gotowym wyrobom gumowym oraz sprawia, że materiał nie kruszeje, nie przykleja się oraz nie przymarza. Środek posiada właściwości antystatyczne oraz zapobiega skrzypieniu.
OS 300 posiada szeroki zakres temperatury pracy od -50°C do +200°C.

Olej silnikowy OS 300 Silicones – dlaczego warto

Niewątpliwą zaletą, jaką wyróżnia się olej silikonowy OS 300 Silicones, jest świetna wytrzymałość. Odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych pozwala oczekiwać skutecznego działania przez długi czas niezależnie od powierzchni i elementów, na których się go stosuje. Preparat o wyjątkowo różnorodnym przeznaczeniu, którego główny składnik to silikon, służy do tworzenia bardzo elastycznej i zarazem wytrzymałej warstwy o działaniu antystatycznym. Przekłada się ona na wolniejsze przyleganie kurzu i innych zabrudzeń do miejsc, w których produkt został nałożony.
Olejem silikonowym OS 300 Silicones warto posługiwać się również dlatego, że gwarantuje podwyższoną ochronę przed procesami korozyjnymi. Inną jego zaletą jest gładka i czysta faktura, która pozwala na smarowanie preparatu bez ryzyka ubrudzenia się po kontakcie z nim. To szczególnie istotne w przypadku urządzeń, maszyn i elementów często wykorzystywanych przez wiele osób, jak np. sprzęt do ćwiczeń na siłowni. Polecamy OS 300 Silicones również do zastosowania indywidualnego – olej silikonowy świetnie spisuje się we własnym domu, np. do zawiasów stolarki okiennej i drzwiowej, albo do zamka w kurtce czy bluzie.

Cechy szczególne


- uniwersalny preparat poślizgowy

- konserwuje elementy gumowe

- penetruje i chroni metal

- zabezpiecza przed wilgocią

- jest bezbarwny i bezwonny, nie brudzi

- zakres temperatury pracy od -50°C do +200°C

Sposób użycia


Nakładać na elementy z tworzyw sztucznych, gumy oraz metalu mających problem z przyczepnością lub tarciem.

Produkty powiązane

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt