Smar serwisowy do bram ALL GATE 500 ml

Obniżka! Smar serwisowy do bram ALL GATE
  • Kod produktu: A090
  • Pojemność: 500 ml


Karta charakterystyki

Karta techniczna

27,90 zł

32,90 zł

-5,00 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Specjalna zrównoważona i doskonale dopasowana formuła daje w efekcie uniwersalny suchy preparat smarny przeznaczony do bram garażowych oraz wjazdowych wszelkiego typu: segmentowych, przemysłowych, przesuwnych, skrzydłowych, odchylanych pionowo, tradycyjnych, roletowych itp.

Produkt jest odporny na wysokie naciski oraz ma doskonałe właściwości penetracyjne. Silnie przywiera do powierzchni oraz jest odporny na warunki atmosferyczne. Odporny na działanie strumienia wody oraz wielu kwasów i zasad. Oferowany w naszym sklepie suchy smar do bram garażowych i smar do bram przemysłowych, np. segmentowych, nie zawiera silikonu, żywic i kwasów. Preparat jest również odporny na działanie temperatury w przedziale od -55°C do 180 °C, krótkotrwale do 200 °C.


Zastosowanie:

  • do sworzni i zawiasów
  • gwintów
  • cięgien
  • przegubów kątowych i widełkowych
  • łańcuchów
  • ogniw lin stalowych
  • wałów kół zębatych
  • gwintów roboczych i powierzchni ślizgowych

Preparat zabezpiecza części przed wilgocią i korozją oraz pozwala zachować optymalne działanie bramy przemysłowej czy garażowej, np. segmentowej, także w okresie zimowym, przy bardzo niskich temperaturach. Suchy smar serwisowy nie powoduje przywierania brudu i kurzu do nasmarowanych elementów, dzięki czemu zachowuje czystość konserwowanych powierzchni. Dodatkowo likwiduje piski i zgrzyty, poluźnia pracę ciężko chodzących elementów, jak rygle czy zasuwy.

Produkt może również służyć do konserwacji kłódek oraz odblokowywania zamarzniętych zamków. Doskonale posłuży również do smarowania szyn z listwą zębatą, mechanizmu sprężynowego, linek, systemu prowadnic, a także do tworzyw sztucznych. Wybierając odpowiednie preparaty konserwujące i zarazem skuteczny środek czyszczący, warto zdecydować się na zakup oferowanego suchego smaru serwisowego do bram garażowych i przemysłowych, np. segmentowych. Pozwala on na zadbanie o wszystkie elementy ich konstrukcji jak zawiasy, uszczelnienia, zasuwy, zamki itp.

 

Preparat zabezpiecza części przed wilgocią i korozją oraz pozwala zachować optymalne działanie bramy, także w okresie zimowym, przy bardzo niskich temperaturach. Nie powoduje przywierania brudu i kurzu do nasmarowanych elementów, dzięki czemu zachowuje czystość konserwowanych powierzchni. Dodatkowo likwiduje piski i zgrzyty, poluźnia pracę ciężko chodzących elementów, jak rygle czy zasuwy.

Produkt może również służyć do konserwacji kłódek oraz odblokowywania zamarzniętych zamków. Doskonale posłuży również do smarowania szyn z listwą zębatą, mechanizmu sprężynowego, linek, systemu prowadnic.

Cechy szczególne


- uniwersalny środek do każdego typu bram

- działa penetrująco i antykorozyjnie

- odporny na działanie strumienia wody oraz wielu kwasów i zasad

- likwiduje piski i zgrzyty, poluźnia pracę ciężko chodzących mechanizmów

- odblokowuje zamarznięte zamki i konserwuje kłódki

- odporny na działanie temperatury w przedziale od -55°C do 180 °C, krótkotrwale do 200

Sposób użycia


Pojemnik przed użyciem wstrząsnąć.
Rozpylać z odległości 20-30 cm.

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.