RUST EPOXY Neutralizator rdzy, penetrant 250 ml

  • Kod produktu: D007.
  • Pojemność: 250 ml


Karta charakterystyki

Karta techniczna

Cena: 25,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktuRUST EPOXY to neutralizator rdzy na bazie najwyższej jakości żywic epoksydowych. Dzięki swojej recepturze charakteryzuje się znakomitymi właściwościami gruntującymi i antykorozyjnymi. Po nałożeniu na rdzę wiąże ją ze sobą tworząc trwałą powłokę odporną na korozję. Preparat jednocześnie spełnia rolę gruntu oraz podkładu pod kolejne warstwy, jakimi mogą być lakiery, farby, a także szpachlówki poliestrowe. Może być stosowany bezpośrednio na rdzę po wcześniejszym usunięciu luźnych warstw. Neutralizator poprzez wytworzenie się organicznych związków żelaza blokuje proces dalszego rozwijania się rdzy. Preparat znajduje zastosowanie przy remontach maszyn, urządzeń, pojazdów i wielu innych elementów wykonanych ze stali, które są dotknięte korozją.

Dostępny w naszej ofercie środek jest przeznaczony do różnorodnych zastosowań – stosuje się go m.in. jako neutralizator rdzy, którym warto pokrywać narażone na korozję elementy i powierzchnie. Wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko jej wykwitu, użycie proponowanego preparatu przyczynia się do zahamowania tego niekorzystnego procesu. Działa skutecznie, a zarazem jest w pełni bezpieczny dla materiałów, na których się go nakłada. Po dostępny w asortymencie neutralizator rdzy warto sięgać zarówno, gdy korozja już wystąpiła w celu jej usunięcia, jak i profilaktycznie, zabezpieczając powierzchnie przed ryzykiem jej pojawienia się.

Użycie neutralizatora rdzy jest bardzo proste – wystarczy go nanieść na dany element i odczekać. Wykonanie z wysokiej jakości żywic epoksydowych sprawia, że efekty są widoczne po krótkim czasie i utrzymują się bardzo długo bez potrzeby ponawiania całego procesu. Polecamy ten środek także jako grunt i podkład pod lakiery i szpachlówki poliestrowe oraz różnego rodzaju farby.

Cechy szczególne


- neutralizuje rdzę i jednocześnie pełni funkcję podkładu

- posiada doskonałe właściwości gruntujące

- zatrzymuje proces rdzewienia

Sposób użycia


Przygotować powierzchnię poprzez usunięcie luźnych warstw rdzy i innych powłok, odtłuścić.
Przed użyciem wstrząsnąć.
Nakładać za pomocą pędzelka.
Pozostawić do wyschnięcia.
Czynność można powtórzyć w celu uzyskania lepszych efektów. 

Produkty powiązane

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt