Odrdzewiacz z efektem zamrażania RUST OFF ICE 500 ml

  • Kod produktu: A044
  • Pojemność: 500 ml


Karta charakterystyki

Karta techniczna

Cena: 21,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Wysokiej jakości odrdzewiacz z efektem zamrażania Rust Off Ice, który w efekcie znacznego obniżenia temperatury do -40 ºC, powoduje pękanie zapieczonych połączeń. Preparat charakteryzuje się jednocześnie doskonałymi właściwościami penetrującymi.
Kiedy powierzchnia zostanie gwałtownie ochłodzona powstają mikroskopijne pęknięcia skorodowanej warstwy, które powodują rozpadanie się rdzy i pozwalają na lepszą penetrację tych miejsc składnikami aktywnymi odrdzewiacza. Produkt Rost Off Ice luzuje utlenione i mocno zardzewiałe połączenia gwintowane w samochodach osobowych, ciężarowych, maszynach budowlanych i rolniczych. Odrdzewiacz nie zawiera silikonu, nie reaguje z gumą, nie zawiera kwasów i żywic.
Produkt może być stosowany między innymi w przemyśle hutniczym, stoczniowym, wydobywczym, motoryzacyjnym, poligraficznym, chemicznym, drzewnym i innych.

Cechy szczególne


- obniża temperaturę do -40 ºC

- luzuje utlenione i mocno zardzewiałe połączenia

- posiada doskonałe właściwości penetrujące

- nie zwiera silikonu, kwasów i żywic

- nie reaguje z gumą

Sposób użycia


Oczyścić powierzchnię z większych zabrudzeń, dobrze wymieszać produkt poprzez potrząsanie puszką i natryskiwać powierzchnię z jak najmniejszej odległości.
Odczekać 1-2 minuty.
W przypadku uporczywej rdzy proces należy powtórzyć.Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt