Aktywna piana czyszcząca do szyb AG 300 600 ml

  • Kod produktu: A042
  • Pojemność: 600 ml


Karta charakterystyki

Karta techniczna

Cena: 21,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


AG 300 jest to aktywna piana czyszcząca do mycia powierzchni szklanych, bram czy drzwi. Dzięki wyjątkowo silnej formule działa szybko i skutecznie. Jest to w dodatku produkt ekologiczny, który nie zawiera składników szkodliwych i przez to sprzyja np. odbudowie warstwy ozonowej. To doskonały środek chemiczny – z łatwością wyczyścisz dzięki niemu elementy ze szkła, plastiku czy nawet stali nierdzewnej. 

Preparat łatwo usuwa nawet najcięższe zabrudzenia, w tym także oleiste zabrudzenia drogowe i pozostałości po owadach. Świetnie sprawdzi się w zakładach przemysłowych czy pomieszczeniach sanitarnych. Aktywna piana do bram i okien przyda się też do mycia tworzyw sztucznych, sprzętu sportowego, a nawet tapicerki samochodowej. To uniwersalny i skuteczny środek czyszczący, który da się efektywnie wykorzystać w różnych warunkach.

Pozostawia krystalicznie czystą szybę i poprawia widoczność. Zastosowanie gęstej i nieściekającej piany znacznie ułatwia użycie preparatu, który można następnie w wygodny sposób zetrzeć suchą ściereczką. Szczególnie efektywnie usuwa opady spowodowane dymem, a także martwe insekty zgromadzone na powierzchni okien, drzwi czy bram. 

Piankę można stosować zarówno w samochodzie, jak i w domu. Przyda się świetnie do dokładnego umycia kokpitu auta i wszelkich innych elementów z tworzywa sztucznego. Doskonale nadaje się do mycia wszystkich elementów szklanych jak szyby czy lusterka oraz elementów chromowanych.

Produkt nie pozostawia smug i jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Pojemnik z aktywną pianą ma specjalny aplikator, dzięki któremu będziesz mógł bardzo dokładnie pokryć wybraną powierzchnię substancją czyszczącą. Działanie jest natychmiastowe – po użyciu preparat wystarczy usunąć ściereczką lub miękką szczotką.

Cechy szczególne


- preparat silnie czyszczący do powierzchni szklanych

- doskonale usuwa nawet najcięższy, tłusty brud

- wygodna w użyciu piana nie spływa z powierzchni pionowych

- idealny również do powierzchni chromowanych

- nie pozostawia smug

Sposób użycia


Przed użyciem energicznie wstrząsnąć aktywną pianą do okien, bram i drzwi.
Należy nanieś piankę bezpośrednio na szkło i wytrzeć czystą ściereczką lub papierowym ręcznikiem.
Wszelkie pozostałości pianki na lakierze należy niezwłocznie usunąć.

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt