Preparat do czyszczenia i regeneracji filtra DPF CLEANER 500 ml

  • Kod produktu: A038
  • Pojemność: 500 ml


Karta charakterystyki

Karta techniczna

Cena: 21,90 zł

Kup do godz. 14:00, a otrzymasz w kolejnym dniu roboczym.
Fachowe doradztwo w doborze produktów.

Opis produktu


Specjalistyczny preparat DPF Cleaner służy do bezinwazyjnego czyszczenia i regenerowania filtra cząstek stałych bez konieczności jego demontażu. To bardzo wygodny w użyciu środek, który sprawnie radzi sobie z najgorszymi zanieczyszczeniami takimi jak, chociażby osady węgla czy pozostałości oleju napędowego. Efektywnie wydłuża żywotność filtra DPF, dzięki czemu układ wydechowy może działać przez długi czas w sposób całkowicie bezproblemowy.

Dzięki swojej innowacyjnej recepturze rozpuszcza wszelkie zabrudzenia i przyczynia się do ich usunięcia wraz ze spalinami z układu wydechowego. Sposób działania preparatu do czyszczenia jest prosty i skuteczny. Po wyczyszczeniu i regeneracji części można uruchomić silnik na wolnych obrotach i po kilkunastominutowej jeździe próbnej przygotowywać się do powrotu na drogę.

Niezawodny preparat może być stosowany we wszystkich rodzajach silników diesla, a jego zastosowanie wpływa na poprawę pracy silnika i wydłuża żywotność filtra. Sprawia, że czujnik ciśnienia działa w nim bez zarzutu, gwarantując w ten sposób sprawność jazdy przez bardzo długi czas. Proces czyszczenia filtrów cząstek stałych przebiega w dodatku bardzo szybko, co wynika przede wszystkim z łatwej aplikacji substancji konserwującej w formie aerozolu.

Produkt nie pozostawia żadnych śladów i odparowuje po użyciu. Umożliwia konserwację wskazanej części układu wydechowego, zapewniając jej sprawność działania przez długi czas.

Cechy szczególne


- czyści i regeneruje filtry DPF

- odpowiedni do wszystkich typów silnika diesla

- usuwa sadzę i popiół

- wydłuża żywotność suchych filtrów cząstek stałych DPF i poprawia pracę silnika

- nie wymaga demontażu filtra 

Sposób użycia


Przed aplikacją należy zdemontować czujnik temperatury lub ciśnienia od strony silnika, gdzie zostanie wprowadzony preparat do czyszczenia PDF.
Produkt aplikujemy seriami po 5 sekund w różne miejsca bezpośrednio na filtr cząstek stałych, aż do całkowitego opróżnienia puszki.
Po zakończonej aplikacji zalecana jest około 20 minutowa jazda próbna w celu ulotnienia preparatu.

Zobacz pozostałe produkty w kategorii.


Kontakt Kontakt
Kontakt